ROX200180MFKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX200180MFKLB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX200180MFKLB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 180M OHM 1% 6W AXIAL
Podatkovni listi: ROX200180MFKLB.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX200180MFKLB
Številka dela ROX200180MFKLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 180M OHM 1% 6W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15715 pcs Podatkovni list ROX200180MFKLB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Odpornost 180 MOhms
Moč (Watts) 6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 230°C
natančen opis 180 MOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film