ROX20024M0GKF5T
Dale / VishayDale / Vishay
ROX20024M0GKF5T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX20024M0GKF5T
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 24M OHM 2% 6W AXIAL
Podatkovni listi: ROX20024M0GKF5T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX20024M0GKF5T
Številka dela ROX20024M0GKF5T Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 24M OHM 2% 6W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13913 pcs Podatkovni list ROX20024M0GKF5T.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Odpornost 24 MOhms
Moč (Watts) 6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 230°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 24 MOhms ±2% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film