ROX200400RKNELN
Dale / VishayDale / Vishay
ROX200400RKNELN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX200400RKNELN
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 400 OHM 10% 6W AXIAL
Podatkovni listi: ROX200400RKNELN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROX200400RKNELN
Številka dela ROX200400RKNELN Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 400 OHM 10% 6W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8630 pcs Podatkovni list ROX200400RKNELN.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Odpornost 400 Ohms
Moč (Watts) 6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 230°C
natančen opis 400 Ohms ±10% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film