ROX300806MFNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX300806MFNF5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX300806MFNF5
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 806M OHM 1% 10W AXIAL
Podatkovni listi: ROX300806MFNF5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX300806MFNF5
Številka dela ROX300806MFNF5 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 806M OHM 1% 10W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12489 pcs Podatkovni list ROX300806MFNF5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Serija ROX Odpornost 806 MOhms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 230°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 806 MOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film