ROX400240KJNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX400240KJNF5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX400240KJNF5
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 240K OHM 5% 16.8W AXIAL
Podatkovni listi: ROX400240KJNF5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX400240KJNF5
Številka dela ROX400240KJNF5 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 240K OHM 5% 16.8W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9108 pcs Podatkovni list ROX400240KJNF5.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Serija ROX Odpornost 240 kOhms
Moč (Watts) 16.8W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 230°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 240 kOhms ±5% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film