RWR71S5110FRS70
pregled izdelka
Številka dela: RWR71S5110FRS70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 511 OHM 2W 1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR71S5110FRS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWR71S5110FRS70
Številka dela RWR71S5110FRS70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 511 OHM 2W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 30837 pcs Podatkovni list RWR71S5110FRS70.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR71S Odpornost 511 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RWR71S5110FRS70-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 511 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound