RWR74N78R6FSRSL
pregled izdelka
Številka dela: RWR74N78R6FSRSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 78.6 OHM 5W 1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR74N78R6FSRSL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR74N78R6FSRSL
Številka dela RWR74N78R6FSRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 78.6 OHM 5W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 10838 pcs Podatkovni list RWR74N78R6FSRSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR74N Odpornost 78.6 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RWR74N78R6FSRSL-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 78.6 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Sestava Wirewound