RWR74S2261FSB12
pregled izdelka
Številka dela: RWR74S2261FSB12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.26K OHM 5W 1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR74S2261FSB12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR74S2261FSB12
Številka dela RWR74S2261FSB12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.26K OHM 5W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 23477 pcs Podatkovni list RWR74S2261FSB12.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR74S Odpornost 2.26 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR74S2261FSB12-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 2.26 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound