RWR78NR301FRRSL
pregled izdelka
Številka dela: RWR78NR301FRRSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.301 OHM 10W 1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR78NR301FRRSL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR78NR301FRRSL
Številka dela RWR78NR301FRRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.301 OHM 10W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 12592 pcs Podatkovni list RWR78NR301FRRSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±650ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR78N Odpornost 301 mOhms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RWR78NR301FRRSL-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 301 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Sestava Wirewound