RWR78S7R15FRBSL
pregled izdelka
Številka dela: RWR78S7R15FRBSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 7.15 OHM 10W 1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR78S7R15FRBSL.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWR78S7R15FRBSL
Številka dela RWR78S7R15FRBSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 7.15 OHM 10W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 22174 pcs Podatkovni list RWR78S7R15FRBSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR78S Odpornost 7.15 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR78S7R15FRBSL-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 7.15 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound