RWR80N17R8FRRSL
pregled izdelka
Številka dela: RWR80N17R8FRRSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 17.8 OHM 2W 1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR80N17R8FRRSL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR80N17R8FRRSL
Številka dela RWR80N17R8FRRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 17.8 OHM 2W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 15147 pcs Podatkovni list RWR80N17R8FRRSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR80N Odpornost 17.8 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RWR80N17R8FRRSL-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 17.8 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Sestava Wirewound