RWR80N2R00BSB12
pregled izdelka
Številka dela: RWR80N2R00BSB12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2 OHM 2W 0.1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR80N2R00BSB12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR80N2R00BSB12
Številka dela RWR80N2R00BSB12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2 OHM 2W 0.1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4283 pcs Podatkovni list RWR80N2R00BSB12.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR80N Odpornost 2 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR80N2R00BSB12-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 2 Ohms ±0.1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Sestava Wirewound