RWR80N5R90FRB12
pregled izdelka
Številka dela: RWR80N5R90FRB12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 5.9 OHM 2W 1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR80N5R90FRB12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR80N5R90FRB12
Številka dela RWR80N5R90FRB12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 5.9 OHM 2W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 20469 pcs Podatkovni list RWR80N5R90FRB12.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR80N Odpornost 5.9 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR80N5R90FRB12-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 5.9 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Sestava Wirewound