RWR80S10R0FRB12
Dale / VishayDale / Vishay
RWR80S10R0FRB12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RWR80S10R0FRB12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10 OHM 2W 1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR80S10R0FRB12.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWR80S10R0FRB12
Številka dela RWR80S10R0FRB12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10 OHM 2W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 27367 pcs Podatkovni list RWR80S10R0FRB12.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1135-1320
1135-1320-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 10 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound