RWR80S1R43FRBSL
pregled izdelka
Številka dela: RWR80S1R43FRBSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.43 OHM 2W 1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR80S1R43FRBSL.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWR80S1R43FRBSL
Številka dela RWR80S1R43FRBSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.43 OHM 2W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 27666 pcs Podatkovni list RWR80S1R43FRBSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Odpornost 1.43 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR80S1R43FRBSL-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 1.43 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound