RWR80S5900DSB12
pregled izdelka
Številka dela: RWR80S5900DSB12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 590 OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR80S5900DSB12.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWR80S5900DSB12
Številka dela RWR80S5900DSB12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 590 OHM 2W 0.5% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 10011 pcs Podatkovni list RWR80S5900DSB12.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Odpornost 590 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR80S5900DSB12-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 590 Ohms ±0.5% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound