RWR81N53R6FRS70
pregled izdelka
Številka dela: RWR81N53R6FRS70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 53.6 OHM 1W 1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR81N53R6FRS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWR81N53R6FRS70
Številka dela RWR81N53R6FRS70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 53.6 OHM 1W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 23855 pcs Podatkovni list RWR81N53R6FRS70.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR81N Odpornost 53.6 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RWR81N53R6FRS70-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 53.6 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Sestava Wirewound