RWR81NR470DSB12
pregled izdelka
Številka dela: RWR81NR470DSB12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.47 OHM 1W 0.5% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR81NR470DSB12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR81NR470DSB12
Številka dela RWR81NR470DSB12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.47 OHM 1W 0.5% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4083 pcs Podatkovni list RWR81NR470DSB12.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±650ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR81N Odpornost 470 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR81NR470DSB12-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 470 mOhms ±0.5% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Sestava Wirewound