RWR81S11R7DSBSL
pregled izdelka
Številka dela: RWR81S11R7DSBSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 11.7 OHM 1W 0.5% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR81S11R7DSBSL.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWR81S11R7DSBSL
Številka dela RWR81S11R7DSBSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 11.7 OHM 1W 0.5% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 10270 pcs Podatkovni list RWR81S11R7DSBSL.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Odpornost 11.7 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR81S11R7DSBSL-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 11.7 Ohms ±0.5% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound