RWR81S15R8FPS70
pregled izdelka
Številka dela: RWR81S15R8FPS70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 15.8 OHM 1W 1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR81S15R8FPS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWR81S15R8FPS70
Številka dela RWR81S15R8FPS70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 15.8 OHM 1W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 36033 pcs Podatkovni list RWR81S15R8FPS70.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Odpornost 15.8 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RWR81S15R8FPS70-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 15.8 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound