RWR81S3740DSS70
pregled izdelka
Številka dela: RWR81S3740DSS70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 374 OHM 1W 0.5% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR81S3740DSS70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR81S3740DSS70
Številka dela RWR81S3740DSS70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 374 OHM 1W 0.5% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 12186 pcs Podatkovni list RWR81S3740DSS70.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Odpornost 374 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RWR81S3740DSS70-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 374 Ohms ±0.5% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound