RWR81S3R28BSB12
pregled izdelka
Številka dela: RWR81S3R28BSB12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 3.28 OHM 1W 0.1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR81S3R28BSB12.pdf
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWR81S3R28BSB12
Številka dela RWR81S3R28BSB12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.28 OHM 1W 0.1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7738 pcs Podatkovni list RWR81S3R28BSB12.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Odpornost 3.28 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR81S3R28BSB12-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 3.28 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound