RWR81S61R2BSB12
pregled izdelka
Številka dela: RWR81S61R2BSB12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 61.2 OHM 1W 0.1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR81S61R2BSB12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR81S61R2BSB12
Številka dela RWR81S61R2BSB12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 61.2 OHM 1W 0.1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8167 pcs Podatkovni list RWR81S61R2BSB12.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Odpornost 61.2 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR81S61R2BSB12-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 61.2 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound