RWR81S65R7BRBSL
pregled izdelka
Številka dela: RWR81S65R7BRBSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 65.7 OHM 1W 0.1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR81S65R7BRBSL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWR81S65R7BRBSL
Številka dela RWR81S65R7BRBSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 65.7 OHM 1W 0.1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7770 pcs Podatkovni list RWR81S65R7BRBSL.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Odpornost 65.7 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR81S65R7BRBSL-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 65.7 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound