RWR82N4320BSS73
pregled izdelka
Številka dela: RWR82N4320BSS73
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 432 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: RWR82N4320BSS73.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR82N4320BSS73
Številka dela RWR82N4320BSS73 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 432 OHM 1.5W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3914 pcs Podatkovni list RWR82N4320BSS73.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.078" Dia x 0.312" L (1.98mm x 7.92mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR82N Odpornost 432 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RWR82N4320BSS73-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 432 Ohms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Sestava Wirewound