RWR82NR324FSBSL
pregled izdelka
Številka dela: RWR82NR324FSBSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.324 OHM 1.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RWR82NR324FSBSL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWR82NR324FSBSL
Številka dela RWR82NR324FSBSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.324 OHM 1.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7421 pcs Podatkovni list RWR82NR324FSBSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±650ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.078" Dia x 0.312" L (1.98mm x 7.92mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR82N Odpornost 324 mOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR82NR324FSBSL-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 324 mOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Sestava Wirewound