RWR82S27R4FRS70
pregled izdelka
Številka dela: RWR82S27R4FRS70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 27.4 OHM 1.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RWR82S27R4FRS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWR82S27R4FRS70
Številka dela RWR82S27R4FRS70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 27.4 OHM 1.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 27885 pcs Podatkovni list RWR82S27R4FRS70.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.078" Dia x 0.312" L (1.98mm x 7.92mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR82S Odpornost 27.4 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RWR82S27R4FRS70-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 27.4 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound