RWR82S7R68FRB12
pregled izdelka
Številka dela: RWR82S7R68FRB12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 7.68 OHM 1.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RWR82S7R68FRB12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR82S7R68FRB12
Številka dela RWR82S7R68FRB12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 7.68 OHM 1.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 27412 pcs Podatkovni list RWR82S7R68FRB12.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.078" Dia x 0.312" L (1.98mm x 7.92mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR82S Odpornost 7.68 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR82S7R68FRB12-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 7.68 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound