RWR84N6490FRBSL
pregled izdelka
Številka dela: RWR84N6490FRBSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 649 OHM 7W 1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR84N6490FRBSL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR84N6490FRBSL
Številka dela RWR84N6490FRBSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 649 OHM 7W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6676 pcs Podatkovni list RWR84N6490FRBSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR84N Odpornost 649 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR84N6490FRBSL-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 649 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Sestava Wirewound