RWR84NR499BSB12
pregled izdelka
Številka dela: RWR84NR499BSB12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.499 OHM 7W 0.1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR84NR499BSB12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR84NR499BSB12
Številka dela RWR84NR499BSB12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.499 OHM 7W 0.1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1580 pcs Podatkovni list RWR84NR499BSB12.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±650ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR84N Odpornost 499 mOhms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR84NR499BSB12-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 499 mOhms ±0.1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Sestava Wirewound