RWR89N50R0FRB12
pregled izdelka
Številka dela: RWR89N50R0FRB12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 50 OHM 3W 1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR89N50R0FRB12.pdf
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWR89N50R0FRB12
Številka dela RWR89N50R0FRB12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 50 OHM 3W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 20507 pcs Podatkovni list RWR89N50R0FRB12.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR89N Odpornost 50 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR89N50R0FRB12-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 50 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Sestava Wirewound