RWR89N5R00DSB12
pregled izdelka
Številka dela: RWR89N5R00DSB12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 5 OHM 3W 0.5% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR89N5R00DSB12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR89N5R00DSB12
Številka dela RWR89N5R00DSB12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 5 OHM 3W 0.5% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7051 pcs Podatkovni list RWR89N5R00DSB12.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR89N Odpornost 5 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR89N5R00DSB12-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 5 Ohms ±0.5% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Sestava Wirewound