RWR89NR133FRBSL
pregled izdelka
Številka dela: RWR89NR133FRBSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.133 OHM 3W 1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR89NR133FRBSL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR89NR133FRBSL
Številka dela RWR89NR133FRBSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.133 OHM 3W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14427 pcs Podatkovni list RWR89NR133FRBSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±650ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR89N Odpornost 133 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR89NR133FRBSL-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 133 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Sestava Wirewound