RWR89S22R1DSS70
pregled izdelka
Številka dela: RWR89S22R1DSS70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 22.1 OHM 3W 0.5% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR89S22R1DSS70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR89S22R1DSS70
Številka dela RWR89S22R1DSS70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 22.1 OHM 3W 0.5% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14186 pcs Podatkovni list RWR89S22R1DSS70.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Odpornost 22.1 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RWR89S22R1DSS70-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 22.1 Ohms ±0.5% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound