RWR89S2400DSB12
pregled izdelka
Številka dela: RWR89S2400DSB12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 240 OHM 3W 0.5% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR89S2400DSB12.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWR89S2400DSB12
Številka dela RWR89S2400DSB12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 240 OHM 3W 0.5% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 12475 pcs Podatkovni list RWR89S2400DSB12.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Odpornost 240 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RWR89S2400DSB12-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 240 Ohms ±0.5% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound