RWR89S8250FPS70
pregled izdelka
Številka dela: RWR89S8250FPS70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 825 OHM 3W 1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR89S8250FPS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWR89S8250FPS70
Številka dela RWR89S8250FPS70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 825 OHM 3W 1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 37042 pcs Podatkovni list RWR89S8250FPS70.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Odpornost 825 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RWR89S8250FPS70-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 825 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound