RWR89SR500BRS70
Dale / VishayDale / Vishay
RWR89SR500BRS70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RWR89SR500BRS70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.5 OHM 3W 0.1% WW AXIAL
Podatkovni listi: RWR89SR500BRS70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RWR89SR500BRS70
Številka dela RWR89SR500BRS70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.5 OHM 3W 0.1% WW AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 9302 pcs Podatkovni list RWR89SR500BRS70.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±650ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Odpornost 500 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RWR89SR500BRS70-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 500 mOhms ±0.1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound