TFPT0603L1000FZ
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT0603L1000FZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFPT0603L1000FZ
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka THERMISTOR PTC 100 OHM 1% 0603
Podatkovni listi: TFPT0603L1000FZ.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFPT0603L1000FZ
Številka dela TFPT0603L1000FZ Proizvajalec Dale / Vishay
Opis THERMISTOR PTC 100 OHM 1% 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 81577 pcs Podatkovni list TFPT0603L1000FZ.pdf
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Serija TFPT
Toleranca odpornosti ±1% Odpornost @ 25 ° C 100 Ohms
Moč - maks 75mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis PTC Thermistor 100 Ohms 0603 (1608 Metric)