TFPT0805L1001DV
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT0805L1001DV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFPT0805L1001DV
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka THERMISTOR PTC 1K OHM 0.5% 0805
Podatkovni listi: TFPT0805L1001DV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFPT0805L1001DV
Številka dela TFPT0805L1001DV Proizvajalec Dale / Vishay
Opis THERMISTOR PTC 1K OHM 0.5% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65369 pcs Podatkovni list TFPT0805L1001DV.pdf
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Serija TFPT
Toleranca odpornosti ±0.5% Odpornost @ 25 ° C 1 kOhms
Moč - maks 100mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-1710-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis PTC Thermistor 1 kOhms 0805 (2012 Metric)