TFPT0805L1200FV
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT0805L1200FV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFPT0805L1200FV
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka THERMISTOR PTC 120 OHM 1% 0805
Podatkovni listi: TFPT0805L1200FV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFPT0805L1200FV
Številka dela TFPT0805L1200FV Proizvajalec Dale / Vishay
Opis THERMISTOR PTC 120 OHM 1% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65683 pcs Podatkovni list TFPT0805L1200FV.pdf
Paket naprave za dobavitelja 0805 Serija TFPT
Toleranca odpornosti ±1% Odpornost @ 25 ° C 120 Ohms
Moč - maks 100mW Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2125 Metric) Druga imena 541-3530-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis PTC Thermistor 120 Ohms 0805 (2125 Metric)