TFPT0805L1800FV
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT0805L1800FV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFPT0805L1800FV
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka THERMISTOR PTC 180 OHM 1% 0805
Podatkovni listi: TFPT0805L1800FV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFPT0805L1800FV
Številka dela TFPT0805L1800FV Proizvajalec Dale / Vishay
Opis THERMISTOR PTC 180 OHM 1% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77737 pcs Podatkovni list TFPT0805L1800FV.pdf
Paket naprave za dobavitelja 0805 Serija Automotive, AEC-Q200, TFPT
Toleranca odpornosti ±1% Odpornost @ 25 ° C 180 Ohms
Moč - maks 100mW Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
natančen opis PTC Thermistor 180 Ohms 0805 (2012 Metric)