TFPT0805L2200FV
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT0805L2200FV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFPT0805L2200FV
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka THERMISTOR PTC 220 OHM 1% 0805
Podatkovni listi: TFPT0805L2200FV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFPT0805L2200FV
Številka dela TFPT0805L2200FV Proizvajalec Dale / Vishay
Opis THERMISTOR PTC 220 OHM 1% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121188 pcs Podatkovni list TFPT0805L2200FV.pdf
Paket naprave za dobavitelja 0805 Serija TFPT
Toleranca odpornosti ±1% Odpornost @ 25 ° C 220 Ohms
Moč - maks 100mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2125 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis PTC Thermistor 220 Ohms 0805 (2125 Metric)