TFPT0805L3301JZ
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT0805L3301JZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFPT0805L3301JZ
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka THERMISTOR PTC 3.3K OHM 5% 0805
Podatkovni listi: TFPT0805L3301JZ.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFPT0805L3301JZ
Številka dela TFPT0805L3301JZ Proizvajalec Dale / Vishay
Opis THERMISTOR PTC 3.3K OHM 5% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 97962 pcs Podatkovni list TFPT0805L3301JZ.pdf
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Serija TFPT
Toleranca odpornosti ±5% Odpornost @ 25 ° C 3.3 kOhms
Moč - maks 100mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis PTC Thermistor 3.3 kOhms 0805 (2012 Metric)