TFPT0805L4701JV
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT0805L4701JV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFPT0805L4701JV
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka THERMISTOR PTC 4.7K OHM 5% 0805
Podatkovni listi: TFPT0805L4701JV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFPT0805L4701JV
Številka dela TFPT0805L4701JV Proizvajalec Dale / Vishay
Opis THERMISTOR PTC 4.7K OHM 5% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92596 pcs Podatkovni list TFPT0805L4701JV.pdf
Paket naprave za dobavitelja 0805 Serija TFPT
Toleranca odpornosti ±5% Odpornost @ 25 ° C 4.7 kOhms
Moč - maks 100mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2125 Metric) Druga imena 541-1187-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis PTC Thermistor 4.7 kOhms 0805 (2125 Metric)