TFPT1206L3900JZ
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT1206L3900JZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFPT1206L3900JZ
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka THERMISTOR PTC 390 OHM 5% 1206
Podatkovni listi: TFPT1206L3900JZ.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFPT1206L3900JZ
Številka dela TFPT1206L3900JZ Proizvajalec Dale / Vishay
Opis THERMISTOR PTC 390 OHM 5% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 84014 pcs Podatkovni list TFPT1206L3900JZ.pdf
Paket naprave za dobavitelja 1206 (3216 Metric) Serija TFPT
Toleranca odpornosti ±5% Odpornost @ 25 ° C 390 Ohms
Moč - maks 125mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis PTC Thermistor 390 Ohms 1206 (3216 Metric)