TMC050R1500FE02
Dale / VishayDale / Vishay
TMC050R1500FE02 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMC050R1500FE02
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.15 OHM 1% 50W
Podatkovni listi: TMC050R1500FE02.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMC050R1500FE02
Številka dela TMC050R1500FE02 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 0.15 OHM 1% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12098 pcs Podatkovni list TMC050R1500FE02.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serija TMC
Odpornost 150 mOhms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena TMC-50-.15-1%
TMC50-.15
delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.625" (15.87mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 150 mOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound