TNPU060310K0HZEN00
Dale / VishayDale / Vishay
TNPU060310K0HZEN00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPU060310K0HZEN00
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 10K OHM 0.02% 1/10W 0603
Podatkovni listi: TNPU060310K0HZEN00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPU060310K0HZEN00
Številka dela TNPU060310K0HZEN00 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 10K OHM 0.02% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37875 pcs Podatkovni list TNPU060310K0HZEN00.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija TNPU Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-3309-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 10 kOhms ±0.02% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film