TNPU0603365RAZEN00
Dale / VishayDale / Vishay
TNPU0603365RAZEN00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPU0603365RAZEN00
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 365 OHM 0.05% 1/10W 0603
Podatkovni listi: TNPU0603365RAZEN00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPU0603365RAZEN00
Številka dela TNPU0603365RAZEN00 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 365 OHM 0.05% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76662 pcs Podatkovni list TNPU0603365RAZEN00.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija TNPU Odpornost 365 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 365 Ohms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film