TNPU0805316KBZEN00
Dale / VishayDale / Vishay
TNPU0805316KBZEN00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPU0805316KBZEN00
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 316K OHM 0.1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: TNPU0805316KBZEN00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPU0805316KBZEN00
Številka dela TNPU0805316KBZEN00 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 316K OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97458 pcs Podatkovni list TNPU0805316KBZEN00.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TNPU Odpornost 316 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 316 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film