TNPU0805523RAZEN00
Dale / VishayDale / Vishay
TNPU0805523RAZEN00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPU0805523RAZEN00
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 523 OHM 0.05% 1/8W 0805
Podatkovni listi: TNPU0805523RAZEN00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPU0805523RAZEN00
Številka dela TNPU0805523RAZEN00 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 523 OHM 0.05% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64530 pcs Podatkovni list TNPU0805523RAZEN00.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TNPU Odpornost 523 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 523 Ohms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film